Summer Alfonso
Saddle Brook
Alaina Balestriere
Our Lady of Mercy
Nadia Cameron
Morris Hills, Rockaway
Theresa Caso-McHugh
Morris Hills, Rockaway
Katelyn Chance
Cumberland Regional
Sarah Fichter
Parsippany Hills
Charlotte Geary
Westfield Senior High
Sydney Goldstein
Hillsborough
Maggie Harbord
Cinnaminson
Madeleine Herquet
Haddon Township
Yeju Lee
Northern Valley Regional Old Tappan
Rebecca Letts
Hillsborough
Natalie Ligotino
Allentown
Olivia Lockey
Highland Park
Maggie McQueston
Woodstown
Melissa Oberstaedt
Cherry Hill
Nina Osso
Bergen Academies
Nicole Player
Westfield Senior High
Gabrielle Sammarone
Lyndhurst
Sarah Scatena
Robbinsville HS
Sabrina Schubert
Hillsborough
Lucero Shorter
Columbia, Maplewood
Audrey Smith
Scotch Plains-Fanwood
Katherine Suarez
Pascack Valley Regional, Hillsdale
Priscilla Tam
Parsippany Hills
Christine Tanko
Watchung Hills Regional
Alyssa Ventimiglia
Lyndhurst
Lillian Wilson
Columbia, Maplewood
Cecilia Young
Clearview Regional
Veena Arunkumar
Bridgewater-Raritan
Mara Campolattaro
Red Bank Regional
Caitlin Cepeda
Cherry Hill East
Rachel Chung
Academies at Englewood
Jackie Cotter
Cherry Hill East
Julia Dabrowska
New Providence
Sarah Greiner
Ridgefield Memorial
Alexandra Humphreys
Northern Valley Regional Old Tappan
Aliza Kotzen
Cherry Hill East
Sabina Kunze
Wallkill Valley
Evelyn Liew
Randolph Township, Dover
Abigail Lippincott
Northern Burlington County Regional
Riley Martin
Freehold Township
Shannon McCreesh
Scotch Plains-Fanwood
Jade Navarro
New Providence
Jade Navarro
New Providence
Catherine O'Neill
Parsippany Hills
Gianna Pallante
Red Bank Regional
Alexis Pappas
New Jersey Youth Chorus
Elizabeth Pereira
Cranford High School
Angelle Phillip
Bergen Academies
Mary Price
Monroe Township
Lindsey Pulkstenis
High Point Regional
Laura Ramsay
Bergen Academies
Hailey Riccardo
Hackettstown
Lara Shoenholz
Northern Highlands Regional
Claire Taylor
Red Bank Regional
Isabella Tjan
Pascack Valley Regional, Hillsdale
Ananya Vasireddy
Morris Hills, Rockaway
Kaneesha Vaz
Parsippany Hills
Nicole Verga
Wallkill Valley
Aria Walker
Haddon Township
Katrina Wischusen
Cranford High School
Amanda Avignone
Brick Memorial
Allison Bekas
Saddle Brook
Aditi Bhattacharya
J.P. Stevens
Isabel Bramhall
Cinnaminson
Maddie Byun
Pascack Valley Regional, Hillsdale
Rachella Carlino
Scotch Plains-Fanwood
Tiernan Dautle
Cherry Hill East
Rafaella Espinosa
Parsippany Hills
Marissa Forster
Overbrook Regional
Gabrielle Guida
Raritan Township
Jody Hagler
Kittatinny Regional
Vanessa Handy
Scotch Plains-Fanwood
Sara Hansson
Hunterdon Central, Flemington
Amanda Kahn
Cherry Hill East
Ruth Kowalski
Parsippany Hills
Nithya Kumar
Monroe Township
Jessica Lee
Academies at Englewood
Lucia Magri
Camden Co. Tech
Sheikh Mahmud
Egg Harbor Township
Juliana Marcotrigiano
Cranford High School
Rose Michetti
Cranford High School
Althea Miquela
Matawan-Aberdeen
Maya Muthuramalingam
Northern Burlington County Regional
Tori O'Connor
Scotch Plains-Fanwood
Soyoung Park
River Dell Regional
Natalie Riebe
Hunterdon Central, Flemington
Rhicki Santos
Matawan-Aberdeen
Madelyn Sellers
Kittatinny Regional
Faith Sirdashney
Eastern Regional
Madeleine Stout
Red Bank Regional
Sanjana Sureshbabu
Robbinsville HS
Talia Tardogno
Red Bank Regional
Emily Teubner
Matawan-Aberdeen
Alexa Vierschilling
Scotch Plains-Fanwood
Sara Zerilli
Red Bank Regional
Elizabeth Abraham
Morris Knolls, Rockaway
Amanda Ackerman
Hackettstown
Mahati Agumamidi
North Burlington Regional
Mackenzie Bigott
High Point Regional
Hannah Bush
Highland Regional
Mackenzie Conaway
West Deptford Township
Catherine Cuddihy
Cherry Hill East
Natalya deWaal
Kittatinny Regional
Ava Estacio-Touhey
Shawnee
Gina Freshcoln
Clearview Regional
Kristina Gelber
River Dell Regional
Rebecca Germaine
Cherry Hill East
Arianna Granda
Morris Knolls, Rockaway
Nethra Jayaprakash
J.P. Stevens
Varsha Karthik
J.P. Stevens
Mihika Kulkarni
Bridgewater-Raritan
Kaitlyn Lazorchak
Hunterdon Central, Flemington
Bridgette LeBoeuf
Immaculata
Sumaiyah Siddiqui
Ridgefield Memorial
Madeline Simone
Cranford High School
Yna Tresvalles
Toms River North
Dhrithi Valluri
J.P. Stevens
Shruti Venkat
J.P. Stevens
Vaishnavi Vinodhkanna
J.P. Stevens
Caleb Angelito
Bergen Academies
Philip Duncan
Hawthorne Ch. Academy
Cyril Gutierrez
Piscataway
Benjamin Hahn
Red Bank Regional
Andrew Hickman
Millville Senior
Billy Kasper
Scotch Plains-Fanwood
Roy McGowan
Scotch Plains-Fanwood
Daniel Mills
West Morris Mendham
Matthew Odediran
West Windsor-Plainsboro South
Matt Siroty
Westfield Senior High
Luka Villani
St. Augustine Prep
Spence von Summer
Ridgewood
Aiden Walker
Haddon Township
Antonio Zarco
Monroe Township
Caleb Zettell
Freehold Township
Erik Boncic
Ridgefield Memorial
William Carlyle
Moorestown
James Cavanaugh-Gialloreto
Robbinsville HS
John Chiarello
Millville Senior
Henry Damon
West Deptford Township
Samuel Garcia
Kittatinny Regional
Jihun Ha
Ridgefield Memorial
Tiger Hasikura
Bergen Academies
Ciyoon Kim
Bergen Academies
Benjamin Macarell
West Milford Township
Matthew Mahmet
Scotch Plains-Fanwood
Joseph Maldonado
Westfield Senior High
Joshua McCord
Matawan-Aberdeen
Lars Olsen
West Morris Central
Mukund Ramakrishnan
J.P. Stevens
Efrain Roman
Kittatinny Regional
Matteo Rosales
Saddle Brook
Dominick Shinal
J.P. Stevens
Reid Shriver
Lower Cape May Regional
Pratyush Sishodia
West Windsor-Plainsboro South
Jordan Smikle
Matawan-Aberdeen
Joseph Tabasco
Haddon Township
Benjamin Taylor
Clearview Regional
Kenneth Thadikaran
J.P. Stevens
Christopher Vehmas
North Jersey Home School
Jesse Vitale
West Deptford Township
Gianni Vivas
Cranford High School
Bobby Weil
Eastern Regional
Christopher Williams
Cherry Hill West
Maximilian Wisnefski
Cranford High School
Richard Xiang
Rutgers Prep.
Thomas Burgel
Cedar Creek HS
Evan Centofanti
Hillsborough
Philip Chun
J.F.K. Memorial
Matthew Conlon
Hillsborough
Matthew Duhan
Millville Senior
Justin Esposito
Rutherford
Michael Febles
Ridgefield Memorial
Liam Flanagan
Madison High School
Kyler Ford
Haddon Township
Kevin Gilroy
Hanover Park Regional
Jack Granite
Cherry Hill East
Anthony Guerra
Ridgefield Memorial
Luke Kim
North Jersey Home School
Daniel Klimko
Cranford High School
Anirudh Kumar
South Brunswick
Zack Lemberg
Westfield Senior High
NIcholas LoCassio
Monroe Township
Sameer Madhukar
J.P. Stevens
NIcholas Mahon
St. Augustine Prep
Matthew Mallick
Cranford High School
Salvatore Montero
Warren Hills
Vincent Mora
Westfield Senior High
Benjamin Morisson
High Point Regional
Matthew Murray
Kittatinny Regional
Griffin O'Neill
Moorestown
John Mark Ofrasio
East Brunswick
Matthew Pond
St. Augustine Prep
Cristian Puhlovsky
Bergen Academies
Benjamin Russell
Woodstown
GianMarco Scotti
Immaculata
Nathan Tang
Bergen Academies
Garrett Vanni
Kittatinny Regional
Maurice Wade
Overbrook Regional
Zachary Weachter
Haddon Township
Robert Williams
Millville Senior
Noah Wohlsen
Cranford High School
Tirso Ballesteros
Pascack Valley Regional, Hillsdale
Casey Beidel
Bergen Academies
Jonathan Bekas
Saddle Brook
Aaron Benfer
Millville Senior
William Broder
Watchung Hills Regional
Peter Canevari
Scotch Plains-Fanwood
Joseph Chirayil
Montgomery
David Cruz
Robbinsville HS
John DeMarco
Scotch Plains-Fanwood
Nathaniel Laude
Pemberton Township
Brandon Luckenbaugh
Hillsborough
Brent Mankin
Scotch Plains-Fanwood
Andrew McCauley
Saddle Brook
Kevin Naddeo
Cherry Hill East
Jason Nixon
North Burlington Regional
Samuel Orr
High Point Regional
Jacob Ortiz Strauss
Cinnaminson
Yves Perez
Bergen Academies
Allan Romero
Scotch Plains-Fanwood
Tanner Rusyniak
Morris Knolls, Rockaway
Colin Smith
Parsippany Hills
Joshua Venick
Scotch Plains-Fanwood